KONST / Litografier / Serigrafi 12432074
nr 1243 2074
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Serigrafi, Signatur i tryckplåt, numrerad 371/666. Motivet: 26x19 cm
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:38:16
350 kr
450 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso